החברה – תמיכה

כיצד נוכל לעזור לך?

עזרה ממומחים בעת הצורך.
יש לנו מגוון רחב של משאבים שיסייעו לך להפיק את המירב מ-Zipato.

community קהילה פעילה

לזיפטו קהילה און ליין, המגיבה תומכת, בעלת מאגר ידע עצום. ניתן להוועץ עם הקהילה בכל נושא.
בקר בקהילה >

self-help-icon מרכז מידע

האתר מכיל מידע רב המאפשר לכם לתקן חלק גדול מתקלות ו/או טעויות בבניית החוקים.

ticketing-icon פתיחת תקלה

זיפטו מאפשרת לך גישה ישירה לתמיכה גלובאלית. פשוט לפתוח כרטיס תקלה דרך האתר לתמיכה מהירה ויעילה.
לפתיחת כרטיס תקלה >

Zipato הופכים כל בית לבית חכם

זיפטו הינה מערכת חכמה ופשוטה לניהול והפעלת הבית שלך מכל מקום ובכל זמן.

zipato פתרון ניהול הבית המוביל באירופה הגיע לישראל. הפתרון הוא אלחוטי, קל ופשוט להתקנה ומעניק פתרון פשוט לניהול ושליטה בבית. פתרון המאפשר לכל אחד לנהל מרחוק את הבית, מהטלפון החכם, ה- iPad או המחשב. כיום עם אורח החיים העמוס ויוקר המחייה, תוכלו לחסוך זמן וכסף בניהול חכם של הבית. כמו למשל יכולת לוודא שכיביתם את האורות אחרי שעזבתם את הבית, לדעת שהילדים הגיעו הביתה מבית הספר והכל כשורה.

אז מה זה זיפטו ?

מערכת חכמה ומשתלמת המעניקה שלוות נפש, שליטה בבית ובטחון בכל בנוגע לבית ולמשפחתך.

המערכת בונה רשת אלחוטית ביתית קצרת טווח. זוהי למעשה תקשורת רדיו, בעוצמות נמוכות ביותר, בין יחידת הבקרה הראשית ( ה- zipabox) לבין יחידות הקצה השונות המותקנות בבית כגון: המפסקים, יחידת השליטה במזגן, הגלאים והחיישנים השונים ועוד. הרשת הנבנית עושה שימוש בטכנולוגית “mesh” – כלומר, כל יחידה שמצורפת לרשת, “יודעת” על כל המוצרים האחרים, ומשמשת כתחנת ממסר. כך מושג כיסוי אלחוטי אופטימלי ללא צורך בעוצמות שידור גבוהות.
כן, וממש מייד!

המערכת אלחוטית. אין צורך בתשתיות מיוחדות מראש כדי להתקין את המערכת. הגלאים השונים הם אלחוטיים ומופעלי סוללה. כך גם יחידות קצה נוספות הזמינות למתקין בשיטת “עשה זאת בעצמך”. את המתגים החכמים המתחברים לרשת החשמל 220V יש להתקין באמצעות איש מקצוע – חשמלאי מוסמך ומורשה על ידי זיפטו להתקנת המוצרים המקצועיים המתחברים לרשת החשמל.

נשמח לתאם עבורך התקנה ב- support@zipato.co.il או בטלפון 1800-488-488

כבר לא.

כיום כשהאינטרנט זמין בכל בית, והטכנולוגיה זמינה מאי פעם, גם הבית החכם זמין ונגיש כמעט לכולם. זיפטו יצרה מערכת משתלמת המתאימה לכולם. תוכלו להתחיל בקטן ולגדול לאט לאט. תוכלו להתקין מערכת בסיס התחלתית ולהוסיף לה עוד ועוד מוצרים שתוכלו לרכוש לאורך הזמן. השילוב של הגמישות שלנו, ריבוי המוצרים שאנו תומכים והתוכנה לבנייה עצמית של תרחישים, מעניקה לכם את המפתחות ליצירת בית חכם המושלם למידותיכם. התקשרו לקבל הצעת מחיר ותופתעו לגלות כמה זה משתלם, ואיך זיפטו יכולה לחסוך לכם בהוצאות!

faq-question

הענן הוא למעשה שרת רב עוצמה, הנמצא בחוות שרתים מאובטחת. השרת “מבקר” את הקופסא הביתית מספר פעמים בכל שנייה, על מנת לוודא ש”הכל בסדר” ומתנהל בדיוק על פי התרחישים שהגדרתם לו. הענן מגבה את נתוני הבית ומסוגל לדווח על אירוע חריג , גם אם תשתיות הבית ינותקו (בזדון או עקב תקלת תשתיות כגון – נפילת אינטרנט, הפסקת חשמל וכיוב).

הענן גם מקנה לנו אפשרות להעניק לכם שירות מרחוק – בכל תקלה, ניתן לתמוך ולטפל בתקלות מרחוק, לזהות היכן הבעיות ולשלוח טכנאי בעת הצורך בדיוק למקום התקלה. התהליך חוסך אלפי שקלים של ביקורי טכנאי ממושכים ויקרים.

כיום , במערכות בית חכם מסורתיות ומורכבות, לכל תקלה ושינוי שרותים שרוצים לעשות, חייבים טכנאי. ביקור טכנאי הוא ארוך ויקר. שכן ראשית יש לאבחן את הבעיה, ולאחר מכן יש לבצע את התיקון והשינוי. כששכר הטכנאי מחושב על פי שעות, ברור שישנה עלות משמעותית לתחזוקה ולתיקון המערכת. מערכת התמיכה מרחוק, אותה אנו מעניקים ללקוחותינו, מאפשרת לנו לתת תמיכה ולתפעל תקלות באמצעות שירותי הענן שלנו. בנוסף, אבחון התקלה נעשה גם הוא מרחוק, והגעתו של טכנאי היא ממוקדת וקצרה – להחלפה של רכיב או תיקון של יחידה ספציפית. השירות מרחוק מעניק ללקוחותינו שירות יעיל יותר, מהיר יותר וחסכוני הרבה יותר!
כן, המערכת אלחוטית, ואינה מחייבת תשתיות מיוחדות מראש וחלק ניכר מן הגלאים ויחידות הקצה אינן דורשות ידע מוקדם או התקנה מסובכת. כך שתוכל להנות מבית חכם גם ללא מתקין מקצועי. יחד עם זאת ישנן יחידות קצה מסויימות המתחברות לרשת החשמל ומחייבות התקנה ביידי מתקין מורשה של זיפטו.
פשוט – הכנסו דרך ממשק המשתמש של זיפטו לחלקו הימני של ממשק המשתמש, שם תפגשו את ה- “בונה התרחישים” תוכנה פשוטה וגאונית לבניית תרחישים ללא כל צורך בידע תכנותי או הכרות מוקדמת עם תחום הבית החכם. במידה ותרצו שנבנה חוקים ותרחשים עבורכם – מרחוק, נשמח לעזור, התקשרו לשירות הלקוחות שלנו טל’ 1800-488-488
*השירות כרוך בתשלום.

שירות לקוחות

עם שירות לקוחות ותמיכה בינלאומית מהירה ואיכותית, תמיד תוכלו לקבל גם טכנאי עד הבית. נקסטקום , נציגה בלעדית של זיפטו בישראל , תשלח טכנאי לסייע ולתקן כל תקלה.

התקשרו: 1800-488-488
כתבו לנו: hello@zipato.co.il